סדנאות אפיה למבוגרים
מגוון סדנאות אפייה ובישול חווייתיות לאירועים חברתיים, קבוצות חברים, ימי הולדת, גיבוש עובדים, פעילות הורים וילדים, יום נישואין ועוד. הסדנאות נערכות באווירה נעימה ומקצועית, בהר הכרמל הצופה לנוף מרהיב ועוצר נשימה. ניתן לערוך סדנאות גם בבית הלקוח. אפשרות לקיים סדנא מותאמת אישית. לחץ לפרטים נוספים
חדש! סדנאות שהן ארוחה
בנוסף לסדנאות "לפי נושא" אני מציעה גם סדנאות שבהם נכין ארוחה שלמה, כמו פעם, עם הרבה שמחה ויצירתיות תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים ועונתיים. במסגרת הסדנה נכין ביחד ארוחה, כל פעם בנושא אחר שבמהלכה אשתף "סודות" ואתן טיפים מקצועיים. לאחר סיום ההכנות נאכל סביב שולחן ערוך. לחץ לפרטים נוספים.
סדנאות אפיה ובישול לילדים ונוער
מגוון סדנאות אפייה לילדים בחופשות בתיה"ס, הכנת מתנות טעימות לחג. אני מזמינה את ילדיכם להנות מפעילות כיפית ומגרה את כל חמשת החושים. מומלץ גם לילדים שבדרך כלל לא אוהבים פעילויות יצירה או כאלה המתקשים להתרכז לזמן ארוך. הסדנאות מותאמות לילדים בגילאים 10-14. לחץ לפרטים נוספים.
תגובות: -1   צפיות: -1
שלח לחמך
שלח לחמך הינה מאפייה ביתית קטנה ואיכותית. כל המאפים הינם פרי עבודת יד ומיוצרים מחומרים טבעיים וטריים בלבד, ללא כל חומרים משמרים, משפרי אפייה או תוספות מלאכותיות אחרות.

תגובות: -1
צפיות: -1